Spamihilator funcționează între clientul tău de e-mail și Internet și examinează toate e-mailurile primite. Mesajele de spam nefolositoare (Junk) vor fi filtrate. Acest proces rulează complet în fundal.
Noul filtru de învățare (Bayesian Filter) utilizează regulile lui Thomas Bayes (matematician engleză, secolul al XVIII-lea) și calculează o anumită probabilitate de spam pentru fiecare e-mail. Puteți antrena acest filtru! Deci va ști chiar și mai bine mesajele tale decât tine. Prin urmare, rata de recunoaștere va crește în mod continuu.
În plus, Spamihilator utilizează un filtru Word, care caută mesaje pentru cuvinte cheie cunoscute. Desigur, Spamihilator acceptă Plugin-uri. Aceste filtre suplimentare utile vă protejează sistemul împotriva spamurilor enervante.
Programul funcționează cu aproape fiecare client de e-mail, cum ar fi Outlook 2000 / XP / 2003 / Express, Eudora, Mozilla, Netscape, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail,
Comentariile nu a fost găsit