Supreme Auction

Screenshot Software:
Supreme Auction
Detalii soft:
Versiune: 6.1.22
Incarca data: 28 May 15
Producător: Supreme NewMedia
Licenţă: Gratuit
Popularitate: 16
Dimensiune: 1119 Kb

Rating: 4.0/5 (Total Votes: 1)

Noua versiune Supreme Licitatia 6.0 vă permite acum mai ușor pentru a crea și de a transmite listări de design. Datorită software-ul-asistent sprijinite vă va fi condus prin întregul proces de creare a unui element cu un design profesional (peste 600 de modele uimitoare). După ce a finalizat articolul datele tale vor fi încărcate automat la eBay. Supreme Widgets: comercializarea Widgets Cross crește cifra de afaceri în mod eficient prin promovarea în continuare elementul dvs. vindeți pe eBay. Cu Feedback Widget puteti beneficia de feedback-ul dvs. de client, prin afișarea lor în înregistrările. Supreme Manager: noul manager ofera o administrare intuitiv și mai ales în mod clar structurat, pentru a rămâne pe partea de sus a tuturor elementelor și Widgets create. Această aplicație este centrul de control pentru programate dvs., activități activi și finite eBay și va gestiona administrarea Supreme Widgets tale. Versiunea de bază a Supreme Licitatie include aprox. 70 la suta din funcționalitatea complet gratuit. Caracteristici premium individuale sunt disponibile pentru doar cenți și pot fi achiziționate prin intermediul plata în avans sau cu o taxă lunară forfetară. Concluzie: Cu Supreme Licitatie, nu există niciun motiv de a plăti bani pentru imagini sau timp de planificare pe eBay. Și, desigur, nu trebuie să renunțe la o mai bună prezentare a elementul

Ce este nou în această versiune:.

Version 6.1.3 are aspect nou și design , Supreme manager cu simpla administrare a tuturor activităților, noi Widgets extinse:. Galerie, Feedback, Caseta

Sisteme de operare suportate

Software similare

DC Dynamic Report
DC Dynamic Report

15 Apr 15

OmegaBid
OmegaBid

29 Oct 15

SearchBee Free
SearchBee Free

24 Sep 15

uBuyFirst
uBuyFirst

19 Sep 15

Comentarii la Supreme Auction

Comentariile nu a fost găsit
Adauga comentarii
Porniţi pe imagini!